Na išties buvo labai malonus apsilankymas! Meistre puikiai atliko savo darba ir net daug informacijos sužinojau apie kitas saline teikiamas paslaugas! Labai rekomenduoju meistre Gerda
Viktorija Eskė•prieš beveik 8 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistrė Gerda! :)
Justina•prieš beveik 8 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū nuostabiai meistrei Gerdai už tobulai atliktą ilgalaikį pedikiūrą! Kolektyvas šiltas ir draugiškas, pedikiūro metu mėgavausi puodeliu kavos, o su meistre plepėjom lyg būtume seniai pažystamos:) ačiū jums labai! Ir iki greito!