Labai maloni ir šauni manikiūrininkė, kuri puikiai atliko savo darbą!
Anonimas•prieš beveik 8 metus
Patvirtintas atsiliepimas
malonus aptarnavinas, patogi vieta, gerai atliktas darbas.
Anonimas•prieš beveik 8 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai greitai atliktas manikiūras. Prakalbėjome visą laiką, tad laikas tuo labiau neprailgo. Gražus interjeras. Galutinis rezultatas geras.
Asta Jastrumskytė•prieš beveik 8 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku. Rekomenduoju, kad ieško aparatinio pedikiūro.
Marija•prieš beveik 8 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Galėčiau grįžti vien dėl labai malonaus bendravimo: visą laiką jaučiausi taip puikiai, tarsi būčiau jų pati geriausia klientė. Matosi, kad daug dėmesio skiriama švarai ir tvarkai. Paslauga atlikta gerai. Žodžiu, viskas puikiai!