Labai maloni kosmetologė:) visada pataria kaip geriau prižiūrėti odą, parenka individualią veido valymo procedūra pagal oda. Labai jauki atmosfera:)
Paslaugą atliko Inga •Veido valymas
Barbora•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Esu be galo patenkinta! Veido valymas atliktas tiesiog idealiai – jokio diskomforto, tik puikus rezultatas. Kosmetologė labai rūpestinga, viską paaiškino ir net parinko priemones, kurios tinka mano odai. Tikrai sugrįšiu ir nuoširdžiai rekomenduoju visiems!
Paslaugą atliko Inga •
Antakių ir blakstienų dažymasRodyti viską...
Matėja•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko noon procedura. Isbandziau pirma karta ir likau labai patenkinta. Inga parinko tinkamas priemones, kurios sutvarke mano veido odą. Ačiū labai!
Paslaugą atliko Inga •Veido procedūros
Austeja B.•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Pati geriausia, džiaugiuosi atradusi, rekomendacijos.
Paslaugą atliko Inga •Antakių ir blakstienų dažymas
polevaja•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabus žmogus ir savo srities profesionalė, didžiausios rekomendacijos ❤️