Maloni atsmosfera ir specialistė. Veido procedūra atlikta kruopščiai ir profesionaliai. Rekomenduoju 🥰
Paslaugą atliko Inga •Veido valymas
Agnė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai profesionali ir maloni specialistė! Labai patiko ir tikrai dar grįšiu! Ačiū❤️
Paslaugą atliko Inga •Veido procedūros
Kamilė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Išskirtinai maloni profesionalė, džiugu, kad ji puoselėja ne tik savo grožį, bet ir nuoširdžiausiai stengiasi dalintis galimybėmis su pas ją besilankančiomis. Čia nejausite jokios "moteriškos" konkurencijos, Inga stengsis. Stengsis dėl Jūsų.Stengsis dėl Jūsų grožio ir savijautos. Tai labai reta. Absoliučiai rekomenduoju.
Paslaugą atliko Inga •Veido procedūros
Ingrida•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki ir jauki aplinka bei savo darbą išmananti specialistė. Dirba labai tvarkingai ir papasakoja apie kiekvieną procesą. Labai rūpestingas žmogus. Tikrai sugrįšiu🥰