Paslaugą atliko Inga •Antakių ir blakstienų dažymas
Renata•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū už ramybės oazę, jaukumą, ypatingą kruopštumą ir dėmesį. Vieta, kur visuomet norisi grįžti ir jau net nežinau ko labiau, ar antakių ar nuostabios atmosferos. :)
Paslaugą atliko Inga •Antakių ir blakstienų dažymas
Eglė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Esu patenkinta procedūra, viskas patiko :)
Paslaugą atliko Inga •Antakių ir blakstienų dažymas
Rita•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki, draugiška ir profesionali meistrė 🤍☺️
Paslaugą atliko Inga •Antakių ir blakstienų dažymas
Lina•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai malonus ir atidus aptarnavimas.
Atliktu darbu likau patenkinta. Ačiū.