Lankiausi pirmą kartą. Labai patiko atlikta procedūra - antakių tvarkymas, Meistrė pasirodė profesionali ir maloni. Nuoširdžiai rekomenduoju, apsilankysiu vėl!
Paslaugą atliko Inga •Antakių ir blakstienų dažymas
Ingrida•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada puikiai atliktas darbas!
Paslaugą atliko Inga •Antakių ir blakstienų dažymas
Eva•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
kaip visada - puikiai
Paslaugą atliko Inga •Veido procedūros
Viktorija•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas tobula ❤️
Paslaugą atliko Inga •
Antakių ir blakstienų dažymasRodyti viską...
Inga K.•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi specialistė, nuoširdžiai ir rūpestingai atsižvelgia į klientą kiekvieno vizito metu bei puikiai išmananti savo darbą🌸