Visos procedūros buvo atliktos puikiai ir be priekaištų
Paslaugą atliko Viktorija
Greta•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Manikiūro metu tvarkant odeles pažeidžiamas nagas. Nagui paaugus aiškiai matosi, kur buvo tvarkyta aparatu, nagas toje vietoje banguoja, baltos dėmelės. Pas specialistę lankiausi nemažai kartų, maniau, jog tai atsitiktinumas, tačiau toks rezultatas po daugumos vizitų.
Rezultate- odelės sutvarkytos gerai, bet nagus reikia atauginėti, jei nori sveikų, nepažeistų nagų. Darantis gelinį lakavimą, tas nepastebima, bet padarius pertrauką, rezultatas toks.
Paslaugą atliko Viktorija
Laura•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rekomenduoju
Paslaugą atliko Viktorija
Jolanta•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
❤️
Paslaugą atliko Viktorija
Deimantė•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viktorija yra puiki savo srities specialistė. Nei karto nebuvau nusivylus po apsilankymo pas ją