Esu labai patenkinta atliktu manikiūru. Meistrė Viktorija labai maloni ir puikiai įgyvendino mano norus. Tikrai rekomenduosiu apsilankyti ir draugėms
Paslaugą atliko Viktorija
Radvilė•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gražus pedikiūras. Tik atkreipkite dėmesį, kad reikia mokėti už gelinio lakavimo dailinimą/paišymą/priklijuojamus blizgučius ir panašiai. Prisideda 2 eurai,
Paslaugą atliko Viktorija
Anonimas•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabiai atliktas darbas, švara ir sterilumas 10 balų.