Visada nepriekaištingas darbas ir malonus bendravimas. Rekomenduoju!
Ieva•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Jau daugiau nei dvejus metus tvarkausi nagus pas Daivą, tačiau paskutiniai keli kartai itin nuvylė. Pirmąjį sykį paprašius minimalios dailės buvo atsakyta - tikrai NE (seanso metu buvo nelabai maloni atmosfera, visko pasitaiko), kas gali būti suprantama. Tačiau užrašius savo mamą pedikiūrui, buvo pasakyta, kad reikės mokėti papildomai 5 eurus daugiau, a la suprask 5 eurai už senojo lako nuėmimą - tokios opcijos net nėra pasirinkti treatwell. Gana liūdna, nes viskas buvo puiku iki šiol :(