Labai puiki meistrė, labai džiaugiuosi gražiu rezultatu 😊
Šarūnė•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki paslauga, oda iškart atrodo geriau. Labai maloni ir dėmesinga specialistė, gavau daug patarimų apie priežiūrą namuose, renkantis priemones ir t.t. Be jokios abejonės rinksiuosi vėl ;)
Lina•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Likau labai patenkinta paslauga :) Rekomenduoju :)
Anonimas•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Visada zinai, jog tavo plaukais bus pasirupinta 100%
Anonimas•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Diana kaip visada nuostabiai atliktas ir pedikiūras ir manikiūras. Didelis dėkui🌷