Pati kirpėja buvo maloni ir draugiška, bet grįžusi namo pamačiau, kad plaukai iškarpyti baisiai🙈 viena pusė trumpesnė už kitą, susirišus plaukus išvis baisu... plaukai ataugs, bet jei reikia praktikos, tikrai patarčiau rašyti aprašyme, kad mokotės.
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Auksė•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai
Vaikų kirpimas
Egle•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas gerai.
Paslaugą atliko Ala•Vaikų kirpimas
Rasita•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tvarkingai, kruopščiai atliko darbą.
Vyriškas kirpimas
Žygis•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Stilistė Lina mano sūnų apkirpo gerai - jam patiko :) Vaikas ypatingai džiaugiasi dovanėle - kiekvieną kartą prieš eidamas kirptis mąsto/svajoja kokią dovanėlę norėtų rasti :)