Puiki kirpėja, maloniai aptarnauja, puikiai sutaria su vaiku.
Vaikų kirpimas
Tomas•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nukirpo kokybiškai. Vienas minusas - per daug skuba, todėl kiek grubokai elgiasi nors vaikas ramiai sėdi ir būtų išsėdėjęs tiek kiek reikia. Suprantu, kad yra vaikų kurie nenusėdi vietoje, bet matyt reikėtų kiekvienu atveju vertinti individualiai.
Paslaugą atliko Ana•Vaikų kirpimas
Ernestas•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pati geriausia kirpeja sio Grizio Salono. Vaikai ja myli it su dideliu noru eina kiekviena karta 👍
Paslaugą atliko Ana•Vaikų kirpimas
Olga•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Gaila, kad neleidžia pasirinkti bent kelis variantus apibūdinant Aną :) nes ši kirpėja ne tik išmananti savo darbą, bet ir kruopšti ir draugiška ir maloni :)
Paslaugą atliko Ana•Vaikų kirpimas
Renata•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
viskas patiko, ačiū Anai už puikų darbą, greitai ir kokybiškai :)