Puikus darbas, malonus aptarnavimas, meistrė kruopštu ur atidi. Ačiū.
Paslaugą atliko Kristina•Vaikų kirpimas
Irena•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Šiame salone lankiausi antrą kartą. Pirmą kartą pakliuvau “ netyčia”. Kartais taip norisi atsinaujinti ir visur užbukinta. 🙃. Beieškant iškrito skelbimas kad šiame salone atsilaisvino vieta. Aš jau nežiūrėjau pas ką pakliūsiu. Ir taip mano plaukai atsidūrė Viktorijos rankose, 👍. Išėjau 100% patenkinta . Ir. Jau antrą kartą užsirašiau planuotai pas ją. Manau kad dar ne kartą grįšiu nes atradau tikrą meistrę.
Rekomenduoju 100%
Danutė
Paslaugą atliko Viktorija•
Plaukų tonavimas moterimsRodyti viską...
Danutė•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
labai kruopščiai ir profesionaliai atliktas darbas.