Džiaugiuosi atradus labai šiltą ir profesionalią meistrę. Išpildė visus mano lūkesčius. Atliko klasikinį blakstienų priauginimą labai natūraliai, taip kaip man patinka😊
Paslaugą atliko Diana•Blakstienų priauginimas
Luka•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puiki meistre, naguciai atrodo tobulai :)
Manikiūras
Egle•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai jauki atmosfera, kurią sukuria tiek salono vidus, tiek ir malonios darbuotojos. Suteikta paslauga esu labai patenkinta, manau apsilankysiu dar ne kartą.
Plaukų dažymas
Anonimas•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai švelniai ir kruopščiai atlieka pedikiūrą meistrė Deimantė. Maloni,švari aplinka. Labai patenkinta.