Viskas puikiai, pagaliau radau savo plaukų meistrę pas kurią norisi grįžti ir rekomenduoti draugėms! 🥰
Plaukų dažymas
Monika•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas super!
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Živilė•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Super, rekomenduoju! :)
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Ana•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai 🙂
Paslaugą atliko Diana•Blakstienų priauginimas
Egita•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai džiugiuosi atradusi šią meistrę, manikiuras atliktas nepriekaištingai, net po 17dienų atrodo tvarkingai, labai kruopšti, dėmesinga,maloni, pačios geriausios rekomendacijos