Meistrė Veronika man labai patiko tiek kaip meistrė, tiek kaip žmogus. Labai draugiška ir šilta asmenybė bei puiki specialistė 🙂 Pedikiūrą atliko tikrai labai gerai, tad nuo šiol lankysiuosi tik pas Veroniką 😊
Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Laura•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Darbas atliktas profesionaliai😉. Ačiū👍
Vyriškas kirpimas
Germanas•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai džiaugiuosi nauja šukuosena. Ačiu Jums, nuostabioji Agnė.
Moterų plaukų šaknų dažymas
Irina•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Norėčiau padėkoti Agnei už nepriekaištingai atlikta plaukų dažymą, puiki savo darbo specialistė ! Labai rūpestinga ir maloni! Lankiausi ne pas viena meistrą, bet toki puikių darbo rezultatą gavau tik pas ją :) Ačiū labai!