Viskas puikiai ;) Monika papasakojo viską ką turėčiau žinoti apie savo odą, su rekomendacijomis. ;)
Veido pilingas
Aistė•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Lankiausi pirmą kartą ir esu labai patenkinta, priaugintų nagų korekcija, pas Veroniką. Ačiū labai super darbelis!!!Šaunuolyė! Nuoširdžios rekomendacijos ;)