Dažymas atliktas labai gerai, o kolektyvas - profesionalus, atsidavęs ir labai dėmesingas - malonu su tokiais žmonėmis bendrauti.Labai jaučiasi profesionalumas ir dėmesys klientui.
Paslaugą atliko Inga•Moterų visų plaukų dažymas
gintare•prieš 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Giedrė yra nuostabi meistrė, puikiai atliko airtouch dažymą bei kirpimą. Taip pat yra labai maloni.:) Rekomenduoju!!