Спасибо большое за работу🤗Я обожаю, когда волосы имеют красивый,здоровый вид🌸Благодаря Вам я ушла с лёгкостью,красивая и счастливая♥️А чашечка кофе во время процедуры-особенный ритуал и очень важный для меня момент 🫶Обязательно вернусь еще🌟Рекомендую🌟🌟🌟🌟🌟
Paslaugą atliko Viktorija•Plaukų procedūros
Valeriia•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai puikiai, labai gerai atliko procedūrą🤗
Paslaugą atliko Inga•Plaukų procedūros
Rimvydas•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Patiko profesionaliai atlikta plaukų procedūra ir draugiška aplinka ir bendravimas.
Paslaugą atliko Viktorija•Plaukų procedūros
Monika•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Tik patys didžiausi ir nuoširdžiausi komplimentai Meistrei Ingai!! Atėjau neviltyje po apsilankymo pas kitą kirpėją, kuri sugadino mano plaukus baisia,oranžine spalva,stebuklo nesitikėjau,nes maniau,kad išeiti iš šitos spalvos reikės laiko ir pastangų, BET Inga super gerai susitvarkė su situacija: ne tik iš pirmo karto pataikė su gražia kaštonine spalva, bet davė ir gerų patarimų plaukams. Inga ne tik išskirtinai puiki koloristė, bet ir labai šiltas, draugiškas žmogus.Sugrįšiu ir rekomenduoju💝