Grožio studija Luuv

Naugarduko g. 2A, Vilnius, 01141
5,0
34 atsiliepimai
Naugarduko g. 2A, Vilnius, 01141

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Veidas

Atsiliepimai apie saloną

5,0
34 atsiliepimai
Aplinka
Švara
Personalas

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga
Visos paslaugos

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Dėkoju Orintai už kantrybę ir puikų rezultatą na ir be abejo Aidai už profesionalius patarimus. Merginos sėkmės jums darbuose, o aš pas jus dar sugrįšiu ne kartą.
Meistrė Orinta puikiai aptarnavo, buvo labai maloni. Ačiū ir manau, dar sugrįšiu :)
Dažymą atliko meistrė Lukrecija - labai rūpestinga ir kruopšti. Ačiū! :)
Orinta - puiki specialistė, išmananti savo darbą. Mano norus įgyvendino 100%, nors pati tiksliai nežinojau ko noriu, tačiau sugebėjo rasti tą ,,aukso viduriuką". O aš jau pirmą dieną po dažymo sulaukiau komplimentų ir pagyrų dėl kirpimo ir dažymo tinkamumo man. Taip pat pastebėjau, jog Orinta labai kruopšti ir tvarkinga, aplink nei vienos dulkės ar dėmės. Vien tik teigiami atsiliepimai, tikrai sugrįšiu.
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Aida
5.0
7 atsiliepimai

Apie

Trumpai apie mane😊😂🙈 Meilę grožio kurimui atradau dar visai neseniai: kiti skaičiuoja 12,15 ar 20metus. Aš tuo tarpu 3💁‍♀️ Todėl dažnai pati dažau, bandau ir kuriu vienu metu, tačiau visada su meile ir užsidegimu 🔆🌟Kartais tai darau ir nemokamai, idant suprasčiau, patikrinčiau ar atidirbčiau tam tikras technikas, kombinacijas ir žinočiau kas gali gautis. Nes tik per patyrimą, mokymąsi ateina žinojimas ir tobulumas. To siekiu, to noriu ir to linkiu saviems klientams. Šį darbą pamilau pradėjus daryti makiažus ir šukuosenas. Pajutau, kad plaukai man patinka: kurti grožį, rasti atrasti ir nudažyti- tai veža. Per šiuos metus tobulinau įgūdžius ivairiuose seminaruose: Wella profesionals, Keune šviesinimo seminarai Kaaral cocochoco tiesinimo seminaras Icon koloristikos seminaras Aivaras Kacinskas airtouch, balayage, shatuch technikų seminaras. Olgos Vasilevičės makiažų seminarai. Wella šukuosenų seminaras. Atelier Malakauskienės nuotakų seminaras. Elona make up seminarai. Dirbu Ignalinoje ir Vilniuje. ❤️ Nuolat domiuosi ir tobulėju. Taip bus ir toliau. 💫 O visi sekantys ir norintys patekti pas mane rašykite čia ar telefonu 862691967 Taip pat turiu asmeninį darbų puslapį ‼️‼️ Hair and make up by Ayda ‼️‼️

Paslaugos

Veidas
Plaukai

Darbų galerija

Orinta
5.0
15 atsiliepimai

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Apie saloną

Grožio studija Luuv
01141 Naugarduko g. 2A, Vilnius
PirmPirmadienis
10:0020:00
AntAntradienis
10:0020:00
TrečTrečiadienis
10:0020:00
KetvKetvirtadienis
10:0020:00
PenktPenktadienis
10:0020:00
ŠeštŠeštadienis
10:0020:00
SekmSekmadienis
10:0020:00
Šiame salone naudojami produktai

Grožio salonai netoliese