Viskas patiko: kirpėja mali, aptarnavimas ir aplinka puiki
Paslaugą atliko Vilma•Vyriškas kirpimas
Nikolaj•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
teko lankytis kelis kartus, labai labai patiko :) Profesionalu, šilta bei jauku :)
Paslaugą atliko Vilma•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Aurėja•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Vienas šilčiausių mano sutiktų žmonių buvo meistrė Vilma. Esu dėkinga už gražų darbą su plaukais, už malonų pokalbį, už šilumą, kuri iš Jos sklinda. Labai rekomenduoju!
Paslaugą atliko Vilma•Kirpimas ir plaukų priežiūra