Maloni kirpėja, kuri gerai ir greitai apkirpo. Paslaugomis likau patenkinta, grįžčiau dar sykį.
Paslaugą atliko Vilma•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Dalia•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Jaučiasi profesionalus darbas, - ramus tonas, greitas ir puikus kirpimas, kirpimo metu pateikiamos rekomendacijos, vienu žodžiu - super
Paslaugą atliko Vilma•Vyriškas kirpimas
Paulius•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
👍👍👍
Paslaugą atliko Vilma•Vyriškas kirpimas
Justinas•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai malonus aptarnavimas ir profesionalus požiūris. Kirpėja įsiklausė į mano norus, patarė, kas man labiausiai tiktų, ir rezultatas pranoko lūkesčius. Plaukai atrodo puikiai – rekomenduoju visiems