Labai rekomenduoju apsilankyti pas Liną Japoniško Terapinio Veido Masažui (KOBIDO) . Masažas labai malonus, veido oda po masažo gaivi , skaisti ir atjaunėjusi. Ne tik geras jausmas, bet ir puikũs rezultatai. Labai rekomenduoju!!!✨✨✨✨✨
Paslaugą atliko Lina•Veido masažas
Jurgita•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Relax 😍
Paslaugą atliko Lina•Veido masažas
Vaida•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Dariausi drėkinančią veido procedūrą. Meistrė labai kruopšti, atsakinga ir dėmesinga. Veido oda dar kelias dienas išliko lygi ir "šilkinė". Tikrai kartosiu :)