Esu labai patenkinta , Linos atlikta , Hydrafacial procedūra. Lina paaiškino visus žingsnius ir atsakė į iškilusius klausimus. Procedūra buvo atlikta švelniai ir kruopščiai. Po procedūros oda jautėsi stangresnė, pridrėkinta ir skaisti. O išlydint gavau rekomendacijas , kaip elgtis po procedūros.
Būtinai sugrįšiu ! REKOMENDUOJU 🌼🌼🌼🌼🌼
Paslaugą atliko Lina•Veido valymas
Jurgita•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Lankausi pas Liną reguliariai, ne vien Kobido masažui. Džiaugiuosi atradusi šią kosmetologę. Ji turi puikias rankas veido masažams ir žinau kad parenka mano odai procedūras kurių reikia būtent tuo momentu. Visada rekomenduosiu 😉
Paslaugą atliko Lina•Veido masažas
Inga•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Rekomenduoju kiekvienam išbandyti, estetiška aplinka, maloni meistrė. Büsena po masažo nuostabi 🙂
Paslaugą atliko Lina•Veido masažas
Morta•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
puikiai atlikta procedūra, išsamiai paaiškinta, kaip po jos prižiūrėti odą