Pliusai: Meistrė labai maloni, jauki aplinka. Minusai: šiek tiek nelygiai nulakavo, nebuvo esminių spalvų pasirinkimo (nebuvo pastelinių ‘nude’ ir klasikinės tamsiai raudonos). Linkiu toliau tobulėti :)
Anonimas•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistrė
Anonimas•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai atliktas pedikiūras su ilgalaikiu lakavimu, rekomenduoju meistrę Indrę.