Manikiuras buvo atliktas labai kruopsciai ir tvarkingai, labai maloni aplinka.
Anonimas•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai
Princess•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai ir greitai!
Indrė•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Vizitą turėjau pas Dianą Meistrę. Darbas atliktas gerai, tvarkingai ir labai kruopščiai. Dianai toliaiu sėkmės darbuose! Rekomenduoju rinktis šią Meistrę.