Labai labai patinka rezultatas, puiki spalva, nuostabūs antakiai, tikrai sugrįšiu :)
Paslaugą atliko Karina
Živilė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai patiko apsilankymas pas Kariną. Blakstienų laminavimas bei dažymas atliktas puikiai. Procegūros laikas greitai prabėgo, buvo jauku bei šilta, todėl pasinaudojusi proga net užmigau :D
Rekomenduoju <3