KariLeo beauty Atsiliepimai

Perkūnkiemio g. 19A ( Ilovebeauty studija) , 12120 Vilnius

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,9
66 atsiliepimai

Atsiliepimų filtras

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Likau labai patenkinta suteikta blakstienų laminavimo paslauga! Rezultatas pranoko lūkesčius, blakstienos atrodo ilgesnės, tvarkingai pakeltos. Procedūra atlikta itin kruopščiai, jauki aplinka ir malonus bendravimas sukūrė tikrai gerą įspūdį. Rekomenduoju visoms, kurios nori natūraliai pabrėžti savo grožį.
Rodyti salono atsakymą...
Profesionaliai ir kikybiskai atliktas veido masazas. Rekimenduoju
Rodyti salono atsakymą...
Kaip ir neblogai vertinu pačią procedūrą, apart to, kad per daug išpešiojo antakį - paliko labai didelį tarpą tarp antakių...
Rodyti salono atsakymą...
Ačiū labai🌸Kaip visada išeinu labai patenkinta❤️
Rodyti salono atsakymą...
Antakių ir blakstienų laminavimas atliktas gražiai, tvarkingai ir kruopščiai.
Rodyti salono atsakymą...
3
1
3
4
5
12
5