Kirpėjas labai malonus ir puikiai atliko darbą. Labai rekomenduoju! :)
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Karolina•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Justė nereali meistrė! labai draugiška, maloni ir kruopšti asmenybė. Po kirpimo ir dažymo praėjo vos kelios valandos, o komplimentų jau jūra. Juste, labai labai ačiū!!! ♥️
Paslaugą atliko Justė Širbinskaitė•
Balayage dažymasRodyti viską...
Milda•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas gerai
Paslaugą atliko Ema Augustytė•Barzdos kirpimas ir modeliavimas
Irina•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kirpimas ir demesys klientui super, aciu Justei!
Paslaugą atliko Justė Širbinskaitė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Giedre•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai esu patenkinta meistrės žemos darbu! Viskas puikiai