Kirpimo Meistrai (Polocko g. 17 -2) Atsiliepimai

Polocko g. 17-2, 01202 Vilnius

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
2209 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Good shit
Jauku ir draugiška ⭐️
Meistrė Ema dėmesinga klientui, įsiklauso į poreikius ir su meile atlieka savo darbą. Labai patenkinta rezultatu:)
Kruopščiai ir rūpestingai dirba. Puikiai suprato norus ir juos išpildė.
Vyrą kirpo jaunoji talentė Karolina. Prastai apkirpo, matėsi kirpimo nelygumai. Trūksta dar patirties matyt. Bet keisčiausia, kad vietoj rašytų 15 eur, sumokėjo 20.