Kirpimo Meistrai (Polocko g. 17 -2) Atsiliepimai

Polocko g. 17-2, 01202 Vilnius

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
2211 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Profesionali, dėmesinga, visada malonu grįžti. Labai gražiai sutvarkė plaukų spalvą ir kirpimą. Ačiū Ema!
Esu max patenkinta tiek procesu, tiek rezultatu! Ema super maloni, paslaugi ir puiki specialiste!
Aš labai džiaugiuosi, suradusi puikų stilistą ir saloną, į kurį norisi grįžti, nes esu labai patenkinta ir plaukų spalva, ir dėmesiu. Ačiū!
Kaip visuomet viskas puikiai, Ema ne tik atliko procedūrą, bet taip pat skyrė laiko ir rekomendavo priemones kasdienei plaukų priežiūrai.
Ema puikiai išmano savo darbą, nuoširdžios rekomendacijos!
28
1
28
29
30
333
30