Visuomet smagu čia apsilankyti. Geri žmonės dirba.
Paslaugą atliko Justė Širbinskaitė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Greta•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pabandžiau - patiko
Paslaugą atliko Ema Augustytė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Jurgita•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabus salonas, dirba fantastiški meistrai, kurie gerai išmano savo darbą. Ačiū labai ačiū už gerą nuotaiką ir puikų kirpimą
Kirpimas ir plaukų priežiūra
ausra•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistrė Justė. Lankiausi šiame salone pirmą kartą, puikiai parinkome spalvą, išėjau labai patenkinta :)
Paslaugą atliko Justė Širbinskaitė•Plaukų dažymas
Eglė•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tiesiog nuostabu! Esu žiauriai laiminga su savo gerokai patrumpejusiais plaukais! Ačiū Ema ir ačiū stilistui,rekomendavusiam atdikratyti 'kilometrų' plaukų :D iki susitikimo!❤️
Paslaugą atliko Ema Augustytė•Kirpimas ir plaukų priežiūra