Kirpimo meistrai yra šaunūs, o Vaida - tai tikra plaukų fėja! Visada po apsilankymo išeinu ne tik su puikia šukuosena, bet ir su labai gera nuotaika. Ačiū ☺️!
Plaukų procedūros
Anonimas•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai patinka rezultatas!
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Laura•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai labai aciu Milanai 🥰 Po kiekvieno apsilankymo jauciuosi tokia grazi ir sventine 😁
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Anonimas•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Milana yra puiki plaukų stilistė! Rekomenduoju!
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Laura•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
100% atlikta tai, ko norėjau! Esu labai patenkinta rezultatu. Nuoširdžiai rekomenduoju Gretą.