Kirpimo Meistrai (Polocko g. 17 -2) Atsiliepimai

Polocko g. 17-2, 01202 Vilnius

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
2210 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Kirpimo meistrai yra šaunūs, o Vaida - tai tikra plaukų fėja! Visada po apsilankymo išeinu ne tik su puikia šukuosena, bet ir su labai gera nuotaika. Ačiū ☺️!
Rodyti salono atsakymą...
Labai patinka rezultatas!
Labai labai aciu Milanai 🥰 Po kiekvieno apsilankymo jauciuosi tokia grazi ir sventine 😁
Milana yra puiki plaukų stilistė! Rekomenduoju!
100% atlikta tai, ko norėjau! Esu labai patenkinta rezultatu. Nuoširdžiai rekomenduoju Gretą.