Kirpimo Meistrai (Polocko g. 17 -2) Atsiliepimai

Polocko g. 17-2, 01202 Vilnius

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
2210 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Kaip visada Greta! Puikiai:) ir nuotaika ir nauja plaukuosena :) Ačiū! ❤️
Greta iškart suprato mano lūkeščius dėl spalvos ir kirpimo, o gautas rezultatas labai džiugina. Nereali meistrė!!! Rekomenduoju
Kaip visada, Greta puiki!
Labai patiko meistrė. Profesionaliai įvertino plaukus/kirpimą ir pasiūlė sprendimą
Puiki meistrė Milana! Atliko plaukų dažymą-balinimą nepriekaištingai, o spalvą parinko tokią, kokios prašiau, tik gražesnę! Rekomenduoju