Didelis ačiū, Rugilei, kuri atstatė mano naturalią plaukų spalvą, po negerai atlikto dažymo! Sulaukiau patarimų kaip prižiūrėti pažeistus plaukus! Super! Tikrai sugrįšiu!🫶🏻
Paslaugą atliko Rugilė Pūtytė•Balayage dažymas
Aušra•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni atmosfera, šaunus klientų aptarnavimas!
Paslaugą atliko Rugilė Pūtytė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Paslaugą atliko Justė Širbinskaitė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Irmina•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
It was really my best experience I had by the hairdresser, I will definitely come back!!
Paslaugą atliko Rugilė Pūtytė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Agata•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko apsilankymas, procedūra atlikta nepriekaištingai. Rezultatu esu labai patenkinta. Tiek kirpimas, tiek dažymas labai patiko, gavau daug komplimentų:)