Ačiū Justei! Sutvarkė mano plaukus ir atgaivino spalvą 😉
Paslaugą atliko Justė Širbinskaitė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Vaiva•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Lankiausi pirmą kartą, labai patiko- nuo atmosferos iki personalo. Arnas puikus, išklausė, patarė. Džiaugiuosi rezultatu, labai gražiai nudažė plaukus ir juos pakirpo. Sugrįšiu.
Paslaugą atliko Arnas Plenta•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Šarūnė•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Justė puikiai išmano savo darbą, smagu sugrįžti.
Paslaugą atliko Justė Širbinskaitė•Balayage dažymas
Igne•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Greitai ir kokybiškai
Paslaugą atliko Ema Augustytė•Plaukų dažymas
Jūratė•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Sukurta ypatinga ir maloni atmosfera, puikus kirpimas, norėsis sugrįžti:)
Paslaugą atliko Justė Širbinskaitė•Kirpimas ir plaukų priežiūra