Buvau tik viena karta, bet tikrai nepaskutini. Labai patiko.
Zaneta•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū
Giedrė•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi patirtis. Labai patiko!
Anonimas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Daug patarimų dėl odos priežiūros, maloniai atlikta procedūra, dėkoju.
Anonimas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū Inetai.Maloni,profesionali specialistė. Atliko veido tyrimą, išsamiai paaiškino tyrimo rezultatą, aptarė veido zonas. Taip pat paklausinėjo kokią veido rutiną atlieku, patarė kaip prižiūrėti raustančią odą. Nesiūlė primygtinai pirkti produktų, o tik rekomendavo man tinkamą kremą, davė mėginukų pasibandymui, kad pamatyti rezultatą ar man jie tinka ir jei norėsiu galėčiau vėliau įsigyti. Rekomenduoju!