Profesionaliai ir maloniai bendravo, suteikė informaciją apie priežiūrą po auskaro vėrimo, pasiteiravo apie savijautą po vėrimo.
Ieva•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikus darbas:)
Lina•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Good experience
Tadas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ne daug dar dienu prabego,bet oda skaistesne,maloni liesti,pablanko pigmentines demės ir strazdonos,aišku vienos proceduros tikriausia neužtenka reiktu daugiau kartu pakartoti