Veido valymai - nuostabūs. Gauni patarimų, išsiaiškini neaiškumus, susijusius su oda. Ypač vertinu tai, kad meistrai atsižvelgia į tai, kas geriausia klientui. Jei negalit apsispręsti, kokio valymo reikia, vietoje nuspręs meistras, nedarys betko!
Kotryna•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Karolina yra nuostabi specialistė. Ypatingai atidi, kruopšti, žmogus puikiai žinantis ką daro, kuriuo labai gera pasitikėti. Procedūros metu Karolina informuoja kokie bus jos žingsniai, kas bus atliekama, kokios priemonės naudojamos ir kaip jos veikia!
Didžiausios rekomendacijos 🌸
Gabrielė•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Karolina puiki specialistė, gerai išmano odos problemas ir žino kaip jas spręsti bei pataria ką reikia keisti dienos rutinoje, kad neatsinaujintų.