Gavau visą reikiamą informaciją, ir manimi labai pasirūpino.
Guoste•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi meistrė Marija! Nors pirmą kartą lankiausi veido valyme ir šiek tiek bijojau, procedūra tikrai nebuvo baisi ar skausminga, o Marija-puikiai išmananti savo darbą, besidominti naujovėmis ir linksma pašnekovė! Procedūra visiškai neprailgo, gavau atsakymus į visus klausimus ir tikrai sugrįšiu!