Gavau daug informacijos. Kosmetologė labai maloni.
Agnė•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Veido valymui Odos klinikoje lankausi reguliariai - dėmesingi darbuotojai, labai geri produktai :)
Miglė•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Jau tokio nuostabumo Marija, kad negaliu! Tiek profesionalumu, tiek „prikolnu” komunikabilumu. Labai aiškiai papasakojo, kas vyksta su mūsų oda, ką kiekviena priemonė suteikia veidui. Tiesiog plačia šypsena išėjau iš klinikos! Linkėjimai 💕
Skirmantė•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Aplinka jauki, personalas malonus. Džiaugiuosi meistrės atliktu darbu. Pakonsultavo rūpimais klausimais. Rekomenduoju.