Ejau pirma karta savo gyvenime depiliuotis bikini zona, naturalu kad nejauku ir daug klausimu. Viskas vyko labai organiskai, buvo atsakyta i visus klausimus. Gavau patarimu ka daryti ir ko nedaryti pries ateinantnkita karta.Tikrai rekomenduoju ypac jei tai pirmas kartas :)
Indrė•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni ir dėmesinga spacialistė 😊
Giedrė•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai malonus personalas, patarė kokią auskarų vėrimo techniką geriau pasirinkti 🙂 vaikas išėjo laimingas ir be patirto streso 🙂