Vėrė dukrai auskarus. Labai rūpestinga,moka su vaiku užmegzti kontaktą.Viskas puikiai ir su šypsenom.
Aušra•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Procedūra atlikta labai profesionaliai, procedūros metu užtikrintas maksimalus komfortas. Kosmetologės Marijos prisilietimas prie veido labai švelnus, judesiai tolygūs, išbaigti. Buvo lengva atsipalaiduoti ir mėgautis veido procedūra. Maloniai nustebino plačios kosmetologės žinios, paklausus apie veido odos problemas, galimas jų priežastis bei jų sprendimo būdus. Rekomenduoju, sugrįšiu!
Greta•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Paslaugų kokybė atitinka kainą, atlikta procedūra davė rezultatus
Anonimas•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikus personalas, dirba žmonės, kurie išmano savo darbą, labai rūpėstingi. Ačiū!