Labai maloni kosmetologė! Veido valymo procedūra patiko:) o ir veidas atrodo geriau sekančią dieną.
Paslaugą atliko Akvilė
Anonimas•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikus procedūros atlikimas, atmosfera ir pati kosmetologė Akvilė. Nepriklausomai nuo procedūros rūšies viskas bus išklausyta ir parinkta pagal jus ir jūsų norus. Jei dvejojat, tai veltui! 😊