Pirmą kartą apsilankiau pas Akvilę ir laaabai patiko. Puikiai susitvarkė su mano jautria oda ir davė gerų patarimų ☺️ tikrai dar užsuksiu į veido valymą:)
Paslaugą atliko Akvilė
Laura•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Akvilė maloni,gerai atliko procedūrą
Paslaugą atliko Akvilė
Zivile•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Esu labai patenkinta, procedūra neprailgo, labai ačiū 😊💯
Paslaugą atliko Akvilė
Ainė•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Procedūras Akvilė atliko nepriekaištingai, taip pat gavau begalę naudingų patarimų kaip rūpintis oda toliau. Sugrįšiu dar ne kartą!
Paslaugą atliko Akvilė
Meda•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko! Procedūra jau darausi antrą kartą ir kaip visada likau patenkinta. Eisiu ir eisiu 😄