Nusibodo jau gerus atsiliepimus rašyti.😅 Kaip visada 10/10, tiek pataria, tiek pabara ir pamoko, atsako į klausimus. Procedūra atlikta puikiai, rezultatai jau keli metai kaip džiugina. Sėkmės ❤️
Paslaugą atliko Akvilė
Gintarė•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi specialistė! Puikiai išmano, ka daro! Ačiū♥️
Paslaugą atliko Akvilė
Anonimas•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki specialistė ! Puikiai atliko procedūrą, pasidalino patarimais, kaip prižiūrėti odą. Labai džiaugiuosi ją atradusi ir jau laukiu kito vizito ! Tik geriausi atsiliepimai !