Atėjau pirmą kartą, tačiau iškart supratau, kad lankysiuos dar ir dar. Prieš procedūrą išsiklausinėjo apie sveikatos būklę, odos priežiūrą, pasidalino įžvalgom. Procedūrą atliko greitai, tačiau kruopščiai. Puiki kosmetologė ir tiesiog miela kaip žmogus.
Paslaugą atliko Akvilė
Anna•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko procedūra, Akvilė ją atliko greitai, rūpestingai ir profesionaliai.