Kosmetologė Laura (Grožio studija „La Beauty“) Atsiliepimai

Kepėjų g.12-1, įėjimas iš Jono gatvės, Klaipėda, 91243 Lietuva

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
271 atsiliepimai

Atsiliepimų filtras

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
kaip visada nuostabus aptarnavimas ir kokybė procedūros. Ačiū
Kaip ir visada viskas puikiai! Rekomenduoju!❤️
Viskas puiku. Laura labai šilta, nuoširdi ir atsakinga specialistė dirbanti su abejonių nekelenčiomis priemonėmis
Profesionaliai ir patikimai, kaip ir kiekvieną kartą! Ačiū!
Viskas kaip visada puikiai! Rekomenduoju!❤️
11
1
11
12
13
49
13