Kosmetologė Laura (Grožio studija „La Beauty“) Atsiliepimai

Kepėjų g.12-1, įėjimas iš Jono gatvės, Klaipėda, 91243 Lietuva

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
271 atsiliepimai

Atsiliepimų filtras

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Profesionaliai atlikta paslauga, labai šiltas, jaukus bendravimas. Ačiū Laurutei:)
Profesionaliai kaip visada! Ačiū!
Profesionalumas. Kokybė. Poilsis. Viskas verta geriausių žodžių.
Kaip visada tobula, tiek procedūra, tiek priėmimas, tiek draugiškas pašnekesys! 🙂
Viskas patiko, meistrės atliktu darbu esu patenkinta❤️
12
1
12
13
14
49
14