Kosmetologė Laura (Grožio studija „La Beauty“) Atsiliepimai

Kepėjų g.12-1, įėjimas iš Jono gatvės, Klaipėda, 91243 Lietuva

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
271 atsiliepimai

Atsiliepimų filtras

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Labai ačiū už labai kokybiškai atliktą procedūrą😘
Viskas super! 🙂
Puiki meistrė. Nė karto nenusivyliau. Puikiai jaučia žmogų, todėl visad kartu su procedūra “gaunu” ir poilsio pojūtį.
Profesionaliai, kruopščiai, švelniai. kaip visada puikiai!
Labai svelni ir draugiska meistre, aciu didelis dar karta!
18
1
18
19
20
49
20